Українка у першому колі кваліфікації перемогла Вікторію Голубіч зі Швейцарії. При цьому зробила це більше, аніж впевнено.

До теми Організатори "Ролан Гаррос" різко змінили призові за турнір: скільки отримають тенісисти

У першому сеті Калініна оформила одразу чотири брейки. Голубіч спромоглася зробити лише один зворотній брейк. Але від поразки це її не врятувало – перемога українки 6:1 за 27 хвилин.

У другому сеті перевага Калініної була не настільки відчутною. Але все знову закінчилося перемогою українки. Цього разу 6:3

Ангеліна Калініна – Вікторія Голубіч 2:0 (6:1, 6:3)

У другому колі кваліфікація Ангеліна Калініна зіграє проти американки Варвари Лепченко. На цій стадії кваліфікації інша українка Марта Костюк протистоятиме Лаурі-Йоані Паар з Румунії. Ці матчі відбудуться у четвер, 24 вересня.

  • У кваліфікації "Ролан Гаррос" загалом взяли участь чотири українки. Далі зуміли пройти Ангеліна Калініна та Марта Костюк. Леся Цуренко та Дарія Снігур вилетіли у першому колі.
  • У першому колі кваліфікації вилетіли і обидва представники України в чоловічій сітці змагань – Ілля Марченко та Сергій Стаховський.
  • В основній сітці турніру точно виступлять чотири українки – Еліна Світоліна, Даяна Ястремська, Катерина Козлова та Катаріна Завацька.