Ангеліна Калініна (Україна) – Діан Паррі (Франція) 0:2 (2:6, 3:6)

В першому раунді Ангеліні Калініній дісталася в суперники представниця Франції Діан Паррі, яка отримала вайлд-кард від організаторів. Українка не зуміла поліпшити особистий рекорд на Ролан Гаррос та вибула в першому колі, пише 24 Канал.

В першому сеті французькій тенісистці вистачило 31 хвилини, щоб виграти з рахунком 6:2. Друга партія теж пройшла за переваги Паррі. Українська тенісистка так і не змогла взяти жодної подачі суперниці та поступилася – 3:6. Загалом матч тривав 1 годину 23 хвилини.

Ангеліна зазнала першої поразки від Діан Паррі. У двох попередніх зустрічах перемогу святкувала українка. Очевидно, що Калініна так і не змогла оговтатися від травми, через яку знялася у фіналі на турнірі в Риму.

Таким чином, в основній сітці Ролан Гаррос залишилися три українки: Леся Цуренко, Катерина Байндль та Еліна Світоліна, яка в першому колі впевнено розібралася з першою ракеткою Італії.

Раніше закінчили свої виступи в одиночному розряді Марта Костюк та Даяна Ястремська.