Легенда українського футболу та володар Золотого м'яча 2004 року Андрій Шевченко висунутий на посаду президента Української асоціації футболу. Кандидатуру колишнього футболіста та головного тренера збірної України висунули одразу 14 керівних органів постійних членів УАФ.

Читайте також: "Дали зрозуміти, що президентом роблять Шевченка": скандальна заява Зозулі щодо виборів в УАФ

47-річний Шевченко вперше висловився на тему обрання у своєму фуйсбуці. За словами Андрія Миколайовича, він готовий очолити УАФ, тож тепер має намір підготуватися до виборів, сформувати команду та зустрітися з представниками всіх регіональних федерацій.

Шевченко: Дякую за висловлену довіру та приймаю пропозицію

"Я вдячний постійним членам Української асоціації футболу за їхню ініціативу висунути мою кандидатуру на пост президента УАФ. Розвиток футболу, розвиток українських спортсменів є важливим та відповідальним завданням, що потребує уваги.

Особливо уваги потребує позиція України на міжнародній спортивній арені, захист наших прав, нові партнерства та горизонти, які нас посилять. Я дякую за висловлену довіру та приймаю пропозицію балотуватися на пост президента УАФ. Беру час на підготовку програми та підбір команди та планую зустрітися з представниками всіх регіональних федерацій", – написав Шевченко.