Міжнародна федерація футбольної історії і статистики (IFFHS) визначила найкращих тренерів збірних команд за останнє десятиліття. У рейтингу знайшлось місце чинному наставнику української збірної Андрію Шевченку.

Читайте також Чи покине Шевченко збірну України заради Челсі: офіційна відповідь

Список очолив тренер збірної Німеччини Йоахім Льов. Відразу за його спиною йде коуч французів Дідьє Дешам, а трійку лідерів замкнув спеціаліст Тіте, який очолює тренерський штаб головної команди Бразилії.

У першій двадцятці є і Андрій Шевченко. 44-річний український фахівець посів 17 місце. Йому віддали 24 пункти.

Останнім часом його активно сватали у лондонське Челсі. Начебто Шевченко повинен замінити на тренерському містку Френка Лемпарда. Але в УАФ спростували цю інформацію.


Топ-20 найкращих тренерів збірних / Скриншот з IFFHS

Тренерська кар'єра Андрія Шевченка у збірній Україні: коротко

Вже понад чотири роки Андрій Шевченко працює у збірній України. Спершу спробував себе у ролі асистента головного тренера Михайла Фоменка, а після звільнення наставника Шевченко вже сам очолив національну команду.

Збірна показала хороші результати у дебютній Лізі націй. Команда здобула 9 з 12 очок і змогла піднятися в число найсильніших колективів Європи на наступний розіграш.

Найбільшим досягненням Шевченка на чолі збірної України є вихід на Євро-2020. Із 26 листопада 2019-го року посів восьме місце у списку топ-10 найкращих тренерів національних збірних за версією міжнародної федерації футбольної історії і статистики IFFHS.