У Мілані відбувся благодійний вечір, на якому світовій легенді вдалось зібрати значну суму для допомоги Україні. Не обійшлось і без участі Володимира Зеленського.

Варте уваги У всіх бідах винна Барселона: ФІФА може анулювати заявку України на господарку ЧС-2030

Єдність з Україною

Участь у церемонії UNITED FOR UKRAINE взяла участь низка футбольних гравців та функціонерів, політичних та громадських діячів. Серед них знайшлось місце Андрію Шевченку та Джорджо Армані. Український футболіст привіз на благодійний вечір стяг України із підписом президента України Володимира Зеленського.

Синьо-жовтий прапор на аукціоні вдалось продати за 110 тисяч євро. Найцікавіше, що початкова вартість лота складала всього 5 тисяч євро. Українське знамено придбала Ліга футбольних клубів Серії А як символ їхньої єдності у підтримці України. Загалом впродовж заходу вдалось зібрати 150 тисяч євро, які підуть на відновлення стадіону в Ірпені. Усі кошти перекажуть через UNITED24.

Щасливий таксист

Також Андрій Шевченко потрапив у ще одну милу історію. Володар Золотого М'яча на церемонію поїхав на таксі. Водій автомобіля впізнав легенду Мілана, тому скористався наданою долею можливістю. Таксист із задоволенням зробив фото з Шевченком.

Час від часу в таксі трапляються чудові зустрічі, які запам'ятаєш надовго у думках та серці. Не всім вдається везти Царя Сходу. Емоції,
– написав водій таксі у себе в інстаграм.

Задоволений таксист з Шевченком / інстаграм водія авто