Джерело: TV2

У Національному органі з розслідувань і судовому переслідуванню економічних і екологічних злочинів Норвегії (Økokrim) розповіли, що Бессебергу загрожує до 10 років ув'язнення.

Дізнайтесь більше Секс-хабар: експрезидента IBU визнали винним у приховуванні допінг-проб біатлоністів з Росії

За корупцію в особливо великих розмірах передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років. Попереду ще кілька допитів, аналіз документації та постійна співпраця з поліцією Австрії,
– заявили в Økokrim.

Повідомляється, що на розслідування цієї справи виділені "хороші" ресурси. Справа Бессеберга має "пріоритетне значення".

Що відомо про справу Бессеберга

  • Бессеберга визнано винним у приховуванні допінг-проб біатлоністів з Росії. Чиновник отримував хабар від Росії у вигляді послуг повій і поїздок на полювання.
  • За інформацією VG, справу Бессеберга розглядають у 4 інстанціях. Австрійська поліція розслідує справу про допінг і шахрайство. В Австрії порушення антидопінгового законодавства вважається кримінальним злочином.
  • Økokrim веде справу про корупцію в особливо великих розмірах.
  • Незалежний орган з контролю за дотриманням правил в галузі управління, прозорості та боротьби з допінгом в біатлоні Biathlon Integrity Unit (BIU) розбере звіт незалежної групи і прийме рішення про санкції – від попереджень і штрафів до відсторонення від усіх видів діяльності в області біатлону.