За 90 хвилин український воротар здійснив два сейви та провів свій 12-й "сухий" поєдинок у поточному сезоні-2023/2024. Наприкінці матчу отримав жовту картку.

До теми Це явний фол, – стриманий Лунін розкритикував суддівство у переможному матчі Реала

Що почув Лунін від Анчелотті після матчу

Щоправда, вже у компенсований до матчу час міг Лунін "привезти" гол у власні ворота. Андрій невдало зіграв на виході, але встиг виправитись, не давши супернику зрівняти цифри на табло.

Після поєдинку українець почув реакцію головного тренера Реала на цю помилку, яка ледь не привела до голу від Мальорки.

Я ледь не отримав інфаркт після цього епізоду,
– зауважив Карло Анчелотті.

Відзначимо, що переможний гол у поєдинку у складі гостей забив Орельєн Чуамені на 48-й хвилині зустрічі. Після цієї мінімальною перемоги Реал набрав вже 78 балів та відірвався від другої Барселони на 8 очок. А відрив від третьої Жирони складає вже 13 пунктів.

Попереду у Реала Анчелотті супервжливий матч проти МанСіті. 17 квітня клуби проведуть поєдинок-відповідь у рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів. У Мадриді команди розписали бойову нічию 3:3. Початок другої гри о 22:00 (за Києвом).