Сем Кендрікс став чемпіоном світу, показавши найкращий результат в чоловічих змаганнях зі стрибків з жердиною – 5,97 м.

Таку ж планку подолав швед Арман Дюплантіс, однак за додатковими показниками розташувався лише на другому місці. Третій – поляк Петро Лісек (5,87 м).

Таким чином, американець повторив досягнення Сергія Бубки і став другим спортсменом, якому вдавалося виграти більше одного чемпіонату світу поспіль.

У медальному заліку Україна посідає 15-е місце з однією медаллю: срібло виграла стрибунка у висоту Ярослава Магучіх, яка також встановила новий світовий рекорд серед спортсменок віком до 20 років.

До слова, чемпіонат світу з легкої атлетики триватиме в Катарі від 27 вересня до 6 жовтня.