18-річна Магучіх з першої спроби взяла висоту в 2,02 метра, а потім українка з третьої спроби стрибнула на 2,04 метра і виборола срібло на дорослому чемпіонаті світу. Висоту 2,06 наша спортсменка відмовилася підкорювати.

Ця медаль стала першою для України на цій світовій першості. Раніше Ірина Климець фінішувала п'ятою у змаганнях з метання молоту, а Олена Собчук в спортивній ходьбі на 50 кілометрів зайняла четверте місце.

Ярослава встановила новий особистий рекорд. Також це новий світовий рекорд U-20. Магучіх побила його двічі за змагання.

Поряд із тим, Ярослава впритул наблизилася до національного рекорду України, встановленого у далекому 1995 році в Токіо срібною призеркою Олімпіади в Атланті, чемпіонкою світу-1999 Інгою Бабаковою. Тоді в японській столиці 28-річна Інга підкорила висоту 2,05.

Інша українка Юлія Левченко взяла висоту в 2,00 метри і посіла лише четверту сходинку. А перемогу здобула росіянка Марія Ласітскене, яка взяла висоту 2,04 м з першого разу.