Бій відбувався у рамках поєдинку між Корі Сендхагеном та Марлоном Мораесом. Але бій між двома американцями видався нічим не гірший, пише 24 канал.

Варто побачити: Бразилець ударом з коліна у печінку нокаутував росіянина у чемпіонському бою: відео

Рідкісний удар від американця

Вже з перших хвилин суперники не стали придивлятись один до одного, а пішли у атаки. Беззаперечним фаворитом цього бою був Касанганай, але суперник не поступався йому у жодних показниках на канвасі. Його удари були потужними і влучними. Касанганаю вдавалось декілька разів захопити ногу суперника, але він вдало завдавав удари у відповідь.

У середині другого раунду Баклі завдав удар у корпус лівою ногою, Касанганай її спіймав, але потім Баклі вдарив правою ногою з розвороту в стрибку, відправивши опонента на підлогу.

На рахунку Баклі 11 перемог і 3 поразки в ММА (1-1 в UFC). Він поповнив свій бюджет на 50 тисяч доларів за "Виступ вечора". У Касанганая 8 перемог і 1 поразка (1-1 в UFC).

На офіційній сторінці UFC в Twitter нокаут у виконанні Баклі назвали найнеймовірнішим в історії ліги. Але, це не єдина унікальність такого нокауту. Американець став четвертим бійцем в історії UFC, якому вдавалось завдати удару з розвору.