Поєдинок між бійцями став головним шоу вечора. Спортсмени посперечались за чемпіонський титул у важкій вазі. Вже у першому раунді перемогу здобув боєць з США, пише 24 канал.

Оце так UFC офіційно підтвердили бій МакГрегор – Пуар'є

Нокаут американця

Не встигли вболівальники почати насолоджуватись шоу, як суддя завершив бій. Поляк вже з перших секунд пішов у стрімку атаку. Але Джонсон класно відборонявся та провів атаку у відповідь, яка принесла омріяний результат.

Одного потужного удару у щелепу було достатньо для того, щоб Омельянчук впав на канвас. Американець не став дозволяти супернику підійнятись на ноги, а накинувся на нього та видав комбінацію потужних ударів. Але рефері поєдинку швидко зупинив бій та сигналізував про перемогу бійця з США. Поляк нерухомо лежав у клітці.

Джонсон перервав переможну серію Омельянчука, яка тривала чотири поєдинки поспіль. Для 38-річного спортсмена з Польщі ця поразка стала 10 у кар'єрі. Загалом Данієль у 24-х поєдинках святкував успіх.

Тоні додав у свою скарбничку 14-ту звитягу при 5 поразках. У цей вечір також відбувся бій ще одного поляка Нікола Діпчікова теж у першому раунді поклав на канвас земляка Рафала Харатіка.

Хто такий Тоні Джонсон?

Американський боєць змішаних єдиноборств. Розпочав професійну кар'єру у 2008 році. Брав участь у промоушенах KOTC, ACA, Bellator MMA. Відомі суперники проти яких бився американець – Седрік Джеймс, Даніель Корм'є та Тім Сільвія.