У ніч з 4 на 5 лютого на арені Hulu Theater у Нью-Йорку відбувся вечір боксу від промоутерської компанії Matchroom Boxing. Головною подією шоу став бій за абсолют у напівлегкій вазі між пуерториканкою Амандою Серрано та Ерікою Крус з Мексики, пише 24 канал.

Читайте також Наваррете побував у нокдауні, але здобув пояс чемпіона WBO – відео неймовірного поєдинку

Ніхто не хотів програвати

Поєдинок тривав усі десять раундів і глядачі побачили неймовірно видовищний бій. Обидві суперниці не хотіли програвати, тож поєдинок був дуже конкурентним.

Мексиканська боксерка активно розпочала бій, не відсиджуючись у захисті. Вона сміливо йшла вперед, завдаючи точних ударів по титулованій Серрано.

У середині поєдинку боксерки зіткнулися головами, внаслідок чого у Еріки з'явилося розсічення. Кров заливала око мексиканки, що створювало їй додаткові труднощі. Та все ж за кількістю ударів вона переважала Аманду.

Розсічення сильно дошкуляло Еріці

У шостому раунді втома мексиканки далася взнаки і вона ледь не опинилася в нокдауні. Аманда перехопила ініціативу і заволоділа незначною перевагою.

Неймовірне завершення шостого раунду

В останніх раундах боксерки продовжили видовищний махач. Мексиканка, стікаючи кров'ю, відповідала суперниці ударами на удар.

У десятому раунді Крус все ж таки впала, але рефері пропустив цей епізод і не зафіксував нокдаун.

Видовищний махач тривав до останніх секунд

У абсолютно рівному протистоянні судді віддали перевагу пуерториканській спортсменці: 98-92, 98-92, 97-93.