Сауль Альварес – Каллум Сміт: прогноз

Альварес заслужив звання найсильнішого боксера світу незалежно від вагової категорії завдяки своєму вмінню битися у різних дивізіонах, пише 24 канал. Канело легко змінює вагову категорію та є небезпечним у будь-якому дивізіоні.

У пасиві мексиканця всього одна поразка – легендарному та непереможному Флойду Мейвезеру. Також одного разу бій з Канело звів до нічиєї Геннадій Головкін.

Каллум Сміт також має солідний послужний список. 30-річний британець провів 27 поєдинків, здобувши у всіх перемогу. У його активі 19 звитяг нокаутом.

Дивіться також Топ-30 ударів найсильнішого боксера світу Сауля Альвареса: відео

Прогноз Marathonbet

Букмекери вважають фаворитом поєдинку саме Альвареса. Коефіцієнт на те, що Канело переможе Сміта та завдасть тому дебютної поразки – 1,151. Каллум Сміт – андердог поєдинку, однак його шанси на звитягу не такій вже й малі. Коефіцієнт, що Сміт переможе Альвареса – 5,60. Нічия у поєдинку оцінена коефіцієнтом 24.

Також у Marathonbet фанати боксу можуть спрогнозувати, яким чином завершиться бій. Дострокова перемога Альвареса оцінена коефіцієнтом 1,88. Якщо ж такого результату доб'ється Сміт – коефіцієнт 9,50. Перемога Альвареса по очках або технічним рішенням – коефіцієнт 2,74. Ідентична ставка на Сміта – коефіцієнт 13.

Зважаючи на те, що в ринзі зустрінуться два нокаутери, цілком очевидно, що бій не пройде всю дистанцію. Коефіцієнт на тотал раундів менше 9.5 – 1,82. Якщо ж боксери проведуть у ринзі більше 11.5 раунди – коефіцієнт 2,20.