Триразовий призер Олімпійських ігор Алексіс Пінтюро цієї зими вирішив відмовитися від слалому та зосередитися на швидкісних дисциплінах. Француз взяв участь у супергіганті на етапі Кубка світу у швейцарському Венгені.

Невдале завершення сезону

Під час швидкісного спуску на легендарній трасі Лауберхорн 32-річний спортсмен втратив рівновагу та контроль над лижами. У цей момент його швидкість була близько 100 кілометрів на годину. Пінтюро невдало приземлився обличчям на сніг та погано перевернувся.

Внаслідок такого приземлення Алексіс отримав чисельні травми. За повідомленнями Французької федерації лижного спорту, Пінтюро зламав ліву руку та порвав хрестоподібну зв'язку коліна. До лікарні гірськолижника доставляли гелікоптером прямо з траси. Зрозуміло, що цей сезон для титулованого спортсмена вже завершився.

Відео жахливого падіння Пінтюро

Що відомо про Пінтюро

• Алексіс Пінтюро – триразовий чемпіон світу та володар Кубка світу 2020/21 в загальному заліку.
  • Француз тричі здобував медалі на Олімпійських іграх: "срібло" та "бронзу" у Пхьончхані-2018, ще одну бронзову нагороду виграв у гігантському слалому на Іграх-2014.
  • Крім того, Пінтюро – рекордсмен серед гірськолижників за кількістю перемог на етапах Кубка світу (34).
  • Минулої суботи Алексіс став батьком. У спортсмена народилася перша дитина – дочка Олімпія.