Альберто Контадор виграв гонку із роздільним стартом

24 травня 2011, 21:39

Боротися з Контадором - справа марна. Схоже ця теза вже незабаром має усі шанси перетворитися на аксіому.

Мало того, що іспанець не залишав своїм прямим конкурентам жодних шансів на гірських етапах Giro d'Italia, він ще й не мав рівних у гонці із роздільним стартом.

На шістнадцятому етапі "Джиро" велосипедистів чекала 12-кілометрова розділка, однак більшу частину не значної здавалося б дистанції учасникам довелося долати під гору, що звісно значно ускладнювало завдання для успіху, окрім очевидно Альберто Контадору. Стартуючи, які лідер загального заліку, останнім - гонщик Саксобанку на одному диханні промчав маршрут за 28 хвилин і 55 секунд.

Найближчий переслідувач Вінценцо Нібалі програв Контадорові 34 секунди. Третім став ще один італієць Мікеле Скарпоні, який посідає другу сходинку у генеральній класифікації, де тепер програє Контадорові уже майже 5 хвилин.