"Фурію роху" не зупинити: онлайн-трансляція матчу Албанія – Іспанія на Євро-2024

24 червня 2024, 23:00

Збірні Албанії та Іспанії зіграють на чемпіонаті Європи 24 червня 2024. Трансляцію гри у Дюссельдорфі можна дивитися онлайн на сайті 24 Каналу.

У понеділок, 24 червня, два матчі в групі В на Євро-2024. В одному із них, який пройде в Дюссельдорфі, зійдуться між собою Албанія та Іспанія, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Албанії знову потрібно диво

"Фурія роха" впевнено несеться по чемпіонату Європи, здобувши дві "сухі" перемоги над хорватами та італійцями. Це дозволило підопічним де ла Фуенте достроково виграти групу та вийти у плей-оф.

Тож в останньому турі на Іспанію не буде тиснути результат, що дозволить тренеру застосувати максимальну ротацію. Варто очікувати, що Луїс дасть відпочинок Мораті, Ямалу, Руїсу, Начо та Карвахалю.

Крім того, через перебір карток буде недоступний Родрі. Албанія ж дивувала у перших двох іграх та навіть змогла вирвати нічию з Хорватією. Проте і цього, скоріш за все, буде мало для виходу в 1/8 фіналу.

Підопічним Сілвіньо треба неодмінно перемагати Іспанію, щоб опинитися у плей-оф. Бо навіть у разі нічиєї албанці навряд чи зможуть розраховувати на прохід далі із двома очками.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Албанія – Іспанія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Албанія – Іспанія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

АЛБАНІЯ – ІСПАНІЯ

АЛБАНІЯ: Стракоша – Балью, Аєті, Джимсіті, Мітай – Рамадані, Асллані – Асані, Лачі, Байрамі – Манай

ІСПАНІЯ: Райя – Навас, Вівіан, Ляпорт, Грімальдо – Ольмо, Субіменді, Меріно, Торрес – Оярсабаль, Хоселу.

Матч завершено!

Збірна Албанії залишає Євро-2024. Тепер албанці можуть додивитися чемпіонат Європи по телевізору, де Іспанія буде одним із фаворитів у стадії плей-оф.

90 хвилина

Арбітр компенсував до другого тайму чотири хвилини.

88 хвилина

Албанці невдало розігрують перспективний штрафний удар.

83 хвилина

Ходжа завершив контратаку через лівий фланг ударом над воротами з меж штрафного.

76 хвилина

Ольмо прочитав передачу Ходжі з лівого флангу до зони перед штрафним майданчиком.

72 хвилина

Подвійна заміна у відповідь від іспанців: Мората замінив Хоселу, Ямал гратиме замість Феррана.

70 хвилина

Подвійна заміна в Албанії: замість Байрамі вийшов Ходжа, Беріша замінив Лачі.

69 хвилина

Рая потягнув дальній постріл із правого флангу від Асані низом.

66 хвилина

Симуляція від Байрамі на лівому фланзі атаки в боротьбі проти Наваса змусила рефері дістати жовту картку.

58 хвилина

Заміна в Албанії: Броя вийшов на заміну замість Маная.

54 хвилина

Албанці тримають м'яч на власній половині поля.

48 хвилина

Стовідсотковий момент у Хоселу, але він його не реалізовує. Грімальдо вчергове видав класну передачу, проте партнери не можуть цим скористатися.

46 хвилина

Лапорта замінили на Ле Нормана.

Розпочався другий тайм!

Рефері дав свисток про початок другої 45-хвилинки.

Перший тайм завершено!

Команди пішли на перерву за рахунку 1:0 на користь збірної Іспанії.

45 хвилина

Асллані класно пробив з-за меж штрафного майданчика, проте Рая врятував іспанців, відбивши небезпечний постріл.

39 хвилина

Після відскоку на правому фланзі штрафного майданчика Дані Ольмо виконав подачу повз дальню стійку.

35 хвилина

Ферран знову створює небезпеку своїм ривком через правий фланг, але партнери не підтримали вчасно. Хоселу та Оярсабаль взагалі конкретно випадають із гри.

30 хвилина

Оярсабаль опинився в офсайді під час закидання на лівий фланг атаки.

27 хвилина

Навіс від Феррана з лівого флангу закрутився до рук Стракоші.

24 хвилина

Багато простору в іспанців для проведення атак, але вони цим не користаються. Відчувається слабка зіграність цього складу.

18 хвилина

Іспанія тримає м'яч у центрі поля і будує позиційні атаки.

ГОООООЛЛЛЛЛЛ!!!

Ферран Торрес забиває з передачі від Дані Ольмо від стійки! Без шансів для Стракоші! Червона Фурія відкриває рахунок на 13 хвилині!

8 хвилина

Хоселу скинув подачу Наваса з правого флангу собі за спину, але Меріно не встиг до м'яча.