Перша поразка Ярмоли в ОАЕ

Український правий вінгер вийшов у стартовому складі Аль-Айна у матчі проти Аль-Фейха. Андрій Ярмоленко провів на футбольному полі один тайм та по перерві був замінений, пише 24 канал.

Дивіться також Як гол Нагнойного у протихід голкіперу допоміг Зорі нокаутувати Університатю: яскраве відео

По одному голу від іспанця Віктора Руїса влетіло у ворота клубу Ярмоленка у кожному з таймів. У підсумку – 0:2, поразка Аль-Айна.

Це перше фіаско Ярмоленка після переходу у нову команду.

Для Андрія це вже не перший матч у футболці Аль-Айна. Український футболіст дебютував за новий клуб ОАЕ ще наприкінці липня. Сталось це у товариському матчі в Німеччині проти Ханкофен-Хайлінга. Той поєдинок закінчився мінімальною перемогою підопічних Реброва (1:0).

Вже 2 вересня Ярмоленко може провести свій дебютний офіційний матч в ОАЕ. У цей день Аль-Айн зіграє на виїзді у першому турі чемпіонату ОАЕ проти Аджмана.