Нібито офіційна сторінка УПЛ у телеграмі досить неоднозначно відреагувала на поразку українського клубу. Однак за декілька хвилин пост був видалений.

Дивіться також Ліга чемпіонів: результати матчів 15 вересня

"Шахтар програв молдованам. Питання до Ахметова: нах*** купляти за 50 млн цих нікчемних мавп?" – йшлося у повідомленні.

Фейкова сторінка УПЛ в телеграмі / Скріншот

В УПЛ немає офіційної сторінки в телеграмі

Виконавчий директор Прем'єр-ліги Євген Дикий заявив Tribuna.com, що в УПЛ немає ні офіційного, ні неофіційного телеграм-каналу.

Дикий прокоментував інформацію, що в телеграм-каналі УПЛ були опубліковані образливі і расистські висловлювання на адресу гравців Шахтаря.

"Я бачив цей пост, але це не наш телеграм. На даний момент Прем'єр-ліга тільки займається тим, щоб запустити власний офіційний телеграм-канал. На сьогодні в УПЛ немає офіційного і неофіційного телеграм-каналу.

У мене немає інформації, на яких підставах хтось це зробив. Мені важко сказати, навіщо це робити, видавати цю інформацію нібито від офіційного телеграм-каналу УПЛ. Навіщо і кому було вигідно це зробити – важко сказати. Будь-які прояви расизму в футболі неприпустимі", – заявив Дикий.

Шериф – Шахтар: коротко про матч

• Зустріч в Тирасполі в 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів між місцевим Шерифом і донецьким Шахтарем завершилася з рахунком 2:0. По голу було забито у кожному з таймів.
  • Наступний матч в групі Ліги чемпіонів Шахтар проведе проти Інтера на своєму полі 28 вересня.