Теофімо Лопес завдав другої поразки у кар'єрі Ломаченка, яка виявилась болючою для українця. Американець відібрав з-під носа у Василя звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі. На цьому досягненні молодий Теофімо не зупинився і планує продовжити переможну серію. Про це повідомляє Top Rank.

Варто прочитати: Лопес вийшов на бій з трьома травмами: реакція команди американця на пошкодження Ломаченка

Амбітні плани Лопеса

За словами американця, ще залишилось багато поясів у інший дивізіонах, які він не здобув. Тому цілі Лопеса лише ростуть. Американець хоче стати абсолютним чемпіоном світу у першій напівсередній вазі та першим боксером, який став володарем усіх поясів у двох дивізіонах в еру 4-х титулів.

"Два чемпіони, Хосе Рамірес та Джош Тейлор, зустрінуться між собою. Я буду стежити за ними, щоб організувати бій з переможцем", – заявив Лопес.

  • Бій між Ломаченком та Лопесом тривав усі 12 раундів. Американець виявився "міцним горішком" для Василя, якого українець не зумів здолати.
  • Рішення про переможця приймали судді. І всі троє віддали перемогу Лопесу. Тож саме Лопес став абсолютним чемпіоном світу. Ломаченко програв всі три свої чемпіонські пояси.