Срібний виступ України

Український дует Віктора Дідуха та Максима Ніколенка боровся за "золото" Паралімпіади серед чоловіків у класі 8. Українці підійшли до змагань у статусі паралімпійських чемпіонів, тому гарантовано отримали путівку у півфінал та фактично вже здобули "бронзу".

Варте уваги Єлизавета Мерешко взяла п'яту медаль Паралімпіади-2020 з плавання

В 1/2 фіналу наші тенісисти переграли представників Франції Томаса Буве та Клемента Бертьє з рахунком 2:0 за матчами.

У фіналі Дідух та Ніколенко потрапили на китайський дует Чжао Шуай та Пен Вейнаня. Українці здобули срібну медаль, поступившись суперникам із рахунком 2:0.

Обоє ж українців ще до цього протистояння вже здобули свої нагороди у Токіо. Дідух прикро поступився у фіналі Чжао Шуай та став другим. Ніколенко програв у півфінальній зустрічі та автоматично став бронзовим призером Паралімпіади в одиночному розряді.

• Тепер у скарбничці України 81 медаль Паралімпіади (20 золотих, 37 срібних та 24 бронзові). Наша збірна йде серед п'ятірки найкращих у загальному медальному заліку.
  • Нагорода Дідуха та Ніколенка стала шостою для нашої країни у настільному тенісі.