Спортсмен втратив свідомість під час групової гонки на велотреку. Про це повідомив президент федерації велосипедного спорту Росії В'ячеслав Єкімов у коментарі для видання ТАСС.

Важливо: Велика втрата: померла перша олімпійська чемпіонка України Ніна Бочарова

Смерть на велотреку

За попередньою інформацією, медики оперативно зреагували на такий випадок, але всі їх дії виявились неуспішними.

За словами Єкімова, спортсмен перебував на віражі, де і впав. Тоді медичний персонал відніс його на ношах до машини. Реанімація приїхала через хвилин 10-15. Всі дії проводили вже там, але в підсумку нічого не допомогло.

Єкімов зазначив, що Свєшніков був талановитим спортсменом із його династії. Його дядько був рекордсменом світу, а двоюрідний брат – чемпіоном Європи. На юніорському рівні був переможцем на всіх головних змаганнях.

Хто такий Павло Свєшніков?

22-річний російський велогонщик, який здобув перше серйозне досягнення на чемпіонаті Росії з велоспорту на треку 2018 року, тоді спортсмен посів друге місце в медісоні, а на Кубку Росії-2019 став переможцем у гонці за очками.