У кваліфікації українець зайняв 10 місце, але в одній з трьох гонок гонщики стартували в зворотному порядку. Пеклін на другому колі обійшов француза Кабіру Лоріса і зумів вийти на перше місце, пише 24 канал.

Дивіться також: Три карколомні аварії та пожежа боліда: Хемілтон виграв неймовірне гран-прі Тоскани

Правда, в інших гонках етапу він фінішував 9-м і 11-м. "Один з найкращих моментів мого життя", – заявив українець в соцмережах про успіх у Франції.

Після двох етапів українець посідає шосте місце в загальному заліку. Переможець сезону отримає шанс потрапити в академію Renault, яка є наступним кроком до Формули-1.

Що відомо про Івана Пекліна

Іван Пеклін народився 23 жовтня 2001 в Києві. У 16 років став наймолодшим чемпіоном України з картингу, майстер спорту.