Хавбек французького "Ренна" і збірної Франції Едуардо Камавінга відкрив рахунок у товариському матчі проти збірної України. На момент результативного удару гравцеві виповнилось 17 років і 11 місяців, повідомляє L'Equipe.

До теми: Хто став найкращим гравцем України у матчі проти Франції: трійка лідерів

Наймолодший автор гола за 106 років

Саме Едуардо розгром українців було розпочато вже на дев’ятій хвилині, коли Жиру пробивав головою. Бущан відбив м’яч, але точно туди, де опинився Камавінга. 17-літній гравець у падінні через себе пробив у кут воріт.

Рекорд належить Морісу Гастігеру (17 років і 5 місяців), який забив м'яч у ворота Швейцарії в 1914 році. Тому Камавінга став другим наймолодшим футболістом, який забивав за збірну Франції.

Додамо, що Франція перемогла Україну з рахунком 7:1. У найближчих матчах збірна Франції зіграє у Лізі Націй проти Португалії (11 жовтня) та Хорватії (14 жовтня).

Що відомо про Едуардо Камавінга

• У 2013 році перейшов у молодіжну команду "Ренна". У середині грудня 2018 року він уклав з клубом перший професійний контракт, ставши наймолодшим професійним гравцем в історії клубу.
  • На початку 2019 року був включений у заявку головної команди.
  • Він став наймолодшим гравцем в історії французького клубу і першим гравцем 2002 року народження, який дебютував в одній з п'яти головних національних ліг Європи. У сезоні 2019/20 став основним гравцем клубу та був відзначений як один із найкращих молодих гравців року в Європі.
  • У 2019 році шістнадцятирічного футболіста визнали найкращим гравцем серпня в Лізі 1. Він став наймолодшим лауреатом цієї нагороди. 15 листопада 2019 дебютував за молодіжну збірну Франції, відігравши всі 90 хвилин у переможному домашньому матчі проти Грузії (3:2).