Всього ж на цій стадії зіграють 16 клубів. Що цікаво, два з них не мають професійного статусу, пише 24 Канал.

Олімпія Савинці – Зоря 1:4

Голи: Ковтун, 50 – Ндур, 25, Слесар, 28, Горбач, 56, Яцик, 90+1

У першому матчі аматорська Олімпія Савинці вдома приймала луганську Зорю. У цьому поєдинку був явний фаворит, який врешті-решт і здобув комфортну перемогу.

Гості в середині першого тайму забили два голи протягом трьох хвилин, після чого контролювали гру. На початку другої половини зустрічі господарі відіграли один м'яч, проте вже за шість хвилин Горбач забив третій гол луганців, а Яцик у компенсований час поставив крапку в матчі.

Тож Зоря стала першим учасником 1/8 фіналу Кубка України.

Дивіться відеоогляд матчу Олімпія Савинці – Зоря

Минай – Вікторія 0:2

Голи: Ульянов, 61, Данилюк, 86.

Вікторія приїздила в гості до Миная, який опустився з елітного дивізіону в Першу лігу України. Сум'яни впевнено обіграли команду Желько Любленовича та крокують у наступний раунд Кубка України.

Дивіться відеоогляд матчу Минай – Вікторія

Пробій – Інгулець 2:2 (4:2)

Голи: Харук, 22, Оринчак, 78 – Пушкарьов, 63, Вілівальд 86.

Клуб із Городенки сенсаційно переміг представника Української Прем'єр-Ліги. Пробій двічі у матчі виходив вперед, але футболісти з Петрово змогли довести поєдинок до серії пенальті. За підсумками післяматчевих 11-метрових ударів господарі вибили команду Олександра Поворознюка з Кубка України.

Дивіться відеоогляд матчу Пробій – Інгулець

Миколаїв – Буковина 1:2

Голи: Коваль, 58 – Тищенко, 72, Бойчук, 90+6.

Миколаївці зі Львівської області активно розпочали матч та змогли першими вийти вперед. Буковинці не бажали здаватись та зрівняли рахунок, реалізувавши пенальті. Під кінець гри гравець гостей Бойчук забив гол та вирвав перемогу для Буковини.

Дивіться відеоогляд поєдинку Миколаїв – Буковина

Колос – Оболонь 0:0 (4:5)

Основний час матчу завершився з рахунком 0:0, у додаткових таймах футболісти обох команд також не змогли відкрити рахунок. У серії післяматчевих пенальті звитягу здобули "пивовари".

Дивіться відеоогляд матчу Колос – Оболонь

Карпати – Чорноморець 3:0

Голи: Очеретько, 34, Кузик, 43, Чачуа, 75.

Львів'яни активно розпочали гру та майже весь час контролювали м'яч. У першому таймі Карпати забили два голи, а за 15 хвилин до кінця протистояння Чачуа добив одеситів, забивши третій м'яч у зустрічі.

Дивіться відеоогляд матчу Карпати – Чорноморець

Кудрівка – ЮКСА 0:4

Голи: Гоуларт, 29, Матеус Фого, 57, 64, Дебелко, 74

У першому поєдинку 22 серпня зустрічалися два колективи з Першої ліги. Клуб із Київщини продемонстрував повну домінацію на полі та забив чотири "сухі" голи у ворота господарів поля.

Варто відзначити дубль 21-річного бразильця, який відзначився двома взяттями воріт протягом семи хвилин.

Металіст 1925 – Верес 0:4

Голи: Кампуш, 7, Степанюк, 10, Гайдучик, 67, Шарай, 89.

У завершальному матчі четвертого кола зустрілися команди з Харкова та Рівного. Верес розгромив Металіст 1925, не залишивши команді шансів поборотись за вихід у наступний етап.

Команда домінувала майже весь час від початку матчу.

Відзначимо, що дати 1/8 фіналу Кубка України поки невідомі.