8 листопада розпочався перший раунд кубкового турніру в Англії. Вболівальники не очікували побачити такого матчу від місцевих команд, який видався кращим за поєдинки Ліги чемпіонів за участю футбольних грандів, пише 24 канал.

Варто прочитати "Валенсія" завдяки трьом пенальті завдала ганебної поразки "Реалу": відео

Шалений матч

До 83-ї хвилин "Торкі Юнайтед", які були господарями матчу, впевнено перемагали 2:0. А потім на полі творилось щось неймовірне. "Кроулі" вдалось скоротити рахунок після 11-метрового удару. Через травму голкіпера гостей головний арбітр зустрічі додав до основного часу аж 21-ну хвилину.

За цей час команди ще тричі змогли записати свої прізвища на табло. Основним час матчу завершився бойовою нічиєю 3:3.

На команди чекали два додаткові тайми по 15 хвилин. Наприкінці першого тайму "Торкі" знову вийшов уперед в рахунку, а вже на старті другого подвоїв перевагу. Але гості не опустили руки та знайшли в собі сили, щоб створити камбек. Вони чудовим тричі зуміли відзначитись у воротах господарів.

У підсумку матч завершився із рахунком 5:6. І так, так, це не рахунок за пенальті, як всі могли подумати, а результат чотирьох таймів.

Завдяки вольовій перемозі гості вийшли у наступний раунд Кубка країни.