Депутат-борець Жан Беленюк розповів, що 3 серпня відбудеться засідання Комітету, під час якого буде розглянуто звільнення Вадима Марковича з посади міністра молоді та спорту.

До теми Гутцайт хоче покинути посаду міністра молоді та спорту

Гутцайт може попрощатись із керівною посадою

Вже сформовано попередній порядок денний на найближче засідання комітету. Олімпійський чемпіон звернувся до своїх підписників у себе в телеграм-каналі, де попросив проголосувати щодо другого пункту, де йде мова якраз про Гутцайта.

Цікаво, що більшість підписників Беленюка проголосували за звільнення Гутцайта з міністерства, а це вже 92%. Лише 3% були на стороні ще нинішнього міністра. П'ять відсотків висунули свій варіант.

Нагадаємо, що сам Гутцайт виявив бажання покинути цю керівну посаду, аби повністю зосередитись на роботі у НОК України. Відзначимо, що саме Беленюк був головним конкурентом Гутцайта у виборах нового президента НОК.

Про внесення до Верховної Ради проєкту постанови про відставку Гутцайта з посади міністра молоді та спорту України повідомила народна депутатка Ірина Геращенко.

Також на цьому найближчому засіданні Комітету розглянуть ще чотири пункти, серед яких є дискваліфікація Ольги Харлан, яку вона отримала на останньому ЧС-2023 у Мілані. Ця тема викликала неабиякий розголос не лише в Україні, а й у світі.

  • Проєкт Постанови про Звернення Верховної Ради України до парламентів та урядів демократичних держав світу, Міжнародного олімпійського комітету, міжнародних спортивних федерацій про засудження незаконної дискваліфікації Міжнародною федерацією фехтування української фехтувальниці, олімпійської чемпіонки, шестиразової чемпіонки світу, восьмиразової чемпіонки Європи Ольги Харлан.
  • Про План роботи Комітету з питань молоді і спорту на десяту сесію Верховної Ради України дев'ятого скликання.
  • Про пропозиції до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.
  • Різне.