Металіст 1925 – Зоря 1:6

Голи: Ременюк, 6 – Сайядманеш, 9, 55, Гладкий, 38, 71, Овусу 77, Алібеков, 90+2
Вилучення: Шершень, 66 (Металіст 1925)

Вже на початку матчу господарі створили багато небезпечних моментів біля воріт суперників. Ременюк відкрив рахунок на 6-й хвилині, перекинувши мяч через голкіпера Зорі, який вийшов далеко від воріт – 1:0.

Та на 9-й хвилині рахунок вдалося зрівняти. Автором другого голу став Сайядманеш. У штрафному майданчику харків'ян нападник Зорі вступив у боротьбу із захисником, відібравши м'яч він зіграв у стінку із Олександром Гладким, після чого успішно пробив у сітку воріт.

Гості матчу почали більше проявляти ініціативу і на 38-й хвилині Гладкий вивів Зорю вперед. Нападник луганської команди Шахаб у правому фланзі зробив передачу в центр штрафного майданчика. Аллах'яр пропустив м'яч Гладкому, і той завдав удару по воротах Металіста 1925.

Відео найкращих моментів першого тайму

На 55-тій хвилині вийшла чудова комбінація у гравців Зорі. Аллах'яр передав м'яч Гладкому поблизу штрафного майданчика суперників. Опинившись у штрафному майданчику, Аллах'яр отримав м'яч у відповідь та пробив по воротах.

Відео голу Аллах'яра

На 66 хвилині господарі стадіону залишилися у меншості. Гравця Металіста 1925 вилучили з поля за фол проти Гладкого.

Відео вилучення

Ременюк на 71-й першій хвилині зробив передачу Гладкому в центрі штрафного майданчика, після чого той вдарив по воротах та успішно забив черговий гол Зорі.

Відео голу Гладкого

На цьому Зоря не зупинилася. Луганський клуб завдяки голам Овусу та Алібекова, у компенсований арбітром до поєдинку часу, збільшив перевагу на табло.

• Зоря на виїзді знищила Металіст 1925 у Харкові – 1:6.
  • Завдяки перемозі клуб із Луганська із 26 очками замикає трійку лідерів таблиці УПЛ. Харківський клуб із 19 балами йде 8-м.