Зоря – Минай 1:1

Голи: Саядманеш, 65 – Горін, 53

Дивіться також Яремчук забив гол і зробив асист у дебютному матчі чемпіонату Португалії: відео

Зоря прогнозовано домінувала на початку матчу й створила декілька моментів, які не зміг реалізувати Гладкий. Закарпатський клуб здебільшого грав на контратаках і подекуди знаходив непогані нагоди.

Наприкінці тайму Минай навіть домінував на футбольному полі й дивом не відкрив рахунок після моменту у Білонога.

Після перерви підопічні Василя Кобіна таки розмочили нулі на табло. Гості зуміли відзначитися після подачі кутового.

Після пропущеного голу Зоря помітно активізувала й досить швидко зрівняла рахунок у грі. Точним ударом відзначився Саядманеш. Іранець завдав красивого удару на точність.

• Та вирвати перемогу Зоря не змогла. Минай компактно оборонявся і не дозволив супернику награти на другий гол у матчі – нічия 1:1!