В минулому сезоні ПСЖ вперше за чотири роки не виграв чемпіонат Франції. Парижани поступилися Ліллю одним очком. Та цього року ПСЖ серед фаворитів змагання, зважаючи, який підбір гравців є в команді.

Читайте також Хочу почати новий етап кар'єри, – Мессі вперше прокоментував перехід у ПСЖ

Особливої уваги заслуговує Лео Мессі. У нього є бомбардирський талант та чималий досвід. І від нього очікують голів.

Тож можна очікувати, що й у Франції Мессі продовжить чимало забивати. Та зважаючи на те, скільки гравців атаки є в розпорядженні Маурісіо Почеттіно, і що кожному з них треба буде надати час на полі, невідомо, чи Мессі отримуватиме стільки ж ігрового часу. Цілком ймовірно, що Мессі буде пропускати матчі проти аутсайдерів, щоб мати достатньо сил на матчі Ліги чемпіонів та проти топових суперників.

Скільки голів заб'є Мессі в чемпіонаті Франції

Все буде залежати від того, скільки ігрового часу Мессі отримуватиме в ПСЖ. Цілком ймовірно, що за перший сезон це буде 25 голів, що вважається гросмейстерським показником. У букмекерській компанії Favbet на те, що Мессі заб'є більше, аніж 25 голів у чемпіонаті Франції в сезоні 2021/2022, виставили коефіцієнт 1,87. Що голів буде 25 або менше – теж коефіцієнт 1,87.

Чи стане Мессі найкращим бомбардиром чемпіонату Франції

В сезоні 2020/2021 Кіліану Мбаппе було достатньо 27 голів, щоб виграти гонку бомбардирів чемпіонату Франції. І загалом за останні три сезони він був серед лідерів гонки бомбардирів (у сезоні 2019/2020 він забив 18 голів, поділивши лідерство з Віссамом Бен Єддером. Але тоді чемпіонат Франції не було дограно через пандемію коронавірусу).

Тепер же фаворитом гонки бомбардирів є Мессі. Favbet його перемогу у званні найкращий бомбардир чемпіонату Франції сезону 2021/2022 оцінив коефіцієнтом 1,8. Мбаппе ж опустися на друге місце – коефіцієнт 2,8 на його перемогу. Ще один гравець ПСЖ Неймар лише третій – коефіцієнт 10.