Зірвали дві партії

В англійському Шеффілді проходять матчі чемпіонату світу-2023 зі снукеру, пише 24 канал. На ньому сталися скандальні випадки, коли сторонні особи втручались у перебіг партії.

Читайте також Барселона потрапила у скандал з російським репером, який виправдовує війну в Україні – відео

У понеділок, 17 квітня, проходив матч між Марком Алленом та Фаном Чжені. Під час нього до столу вибігла жінка, яка намагалась зрушити кулі та хотіла прикувати себе наручниками до столу.

Одному із суддів вдалось їй завадити це зробити, гра поновилась менш ніж за годину. А ось двобій між Робертом Мілкенсом та Джо Перрі довелось перенести.

Гру перервав зловмисник, який забрався на стіл. Хлопець зрушив з місця кулі та розсипав помаранчеву фарбу по столу, зіпсувавши полотно. Матч перенесли на інший день.

Відео скандальних вчинків на ЧС зі снукеру:

Рух проти нафти та газу

Обох порушників заарештувала поліція. Як виявилось, за цією акцією стояли представники руху "Just Stop Oil". Організація протестує проти видобутку нафти та газу британським урядом.

"Just Stop Oil" не вперше зриває спортивні події. Минулого року шестеро представників організації вибігли на трек "Сільверстоун" під час гран-прі Великої Британії з Формули-1.