Буркіна-Фасо – Сенегал 1:3

Голи: Туре, 82 – Діалло, 70, Гуйє, 76, Мане, 87

До слова Полісся – Верес: де дивитися дебют Усика у футболі

Після нудного першого тайму всі голи у матчі забиті у другій половині другого тайму. А перші 45 хвилин запам'яталися дивними рішеннями арбітра Вейєси, який скасував два призначені у ворота Буркіна-Фасо пенальті.

Друга половина подарувала набагато більше емоцій. На 70-й хвилині "Леви Теранги" відкрили рахунок. Удар Кулібалі через себе не вдався, але м'яч влучив у Діалло, який відправив його у ворота. Через п'ять хвилин Садіо Мане відібрав м'яч у буркінійського захисника, який майже пішов за межі поля, і відпасував на Гуйє, який подвоїв перевагу.

Буркіна-Фасо повернув інтригу на 83 хвилині. Простріл Каборе з флангу переправив у ворота коліном Ібрагім Туре. Проте через кілька хвилин автор надії їх і поховав, "обрізавши" свою команду і в швидкій контратаці Садіо Мане реалізував вихід наодинці з воротарем, поставивши крапку у суперечці - 3:1.

• Таким чином, Сенегал вдруге поспіль виходить у фінал Кубка Африки, де дізнається про свого суперника в битві між Єгиптом і Камеруном. Якщо у фінал вийдуть господарі турніру – камерунці, то "Леви Теранги" матимуть шанс взяти реванш за поразку у 2019 році.