Зірковий обмін футболками

Поєдинок із Баєром завершився переконливою перемогою дортмундської Боруссії 3:1. За "джмелів" двічі відзначився зірковий футболіст "жовто-чорних" Ерлінг Голанд. Його гол вже на 5-й хвилині розмочив нулі на табло.

Оце так Левандовський забив 41 гол та побив рекорд Мюллера, який тримався 49 років

Також голом за дортмундців відзначився на 51-й хвилині Марко Ройс. Обслуговував цей матч 47-річний Мануель Грефе. Для арбітра цей матч став останнім у кар'єрі, тому суддя вирішив на завжди запам'ятати цей день. Грефе на честь цього після зустрічі обмінявся футболками з однією з головних зірок Бундесліги Голандом.

Після звитяги Боруссія із 64 очками завершила сезон на 3 місці. У Голанда 41 гол у 41 матчі в усіх турнірах сезону. Також в активі нападника 12 асистів.