Неймовірної краси гол

Англійки вкотре довели, що є справжніми фаворитками домашнього Євро. У першому таймі завдяки голу Мід шведська голкіперка була змушена одного разу виймати м'яч із власних володінь, пише 24 канал.

Дивіться також Пролетів півполя та забив: космічний гол Мудрика у матчі Аякс – Шахтар – неймовірне відео

По перерві збірна Англії наколотила ще три м'ячі. Спершу Бронз подвоїла перевагу господарок, а вже через 20 хвилин Руссо неймовірним чином зробила рахунок зустрічі 3:0. З першим ударом по центру воріт від Алессії впоралась воротарка Швеції Ліндаль.

А от на добиванні м'яч знову відлетів у ноги Руссо, яка вже перебувала спиною до воріт суперниць. Але навіть це не завадило Алессії забити диво-гол. Футболістка "трьох левів" п'яткою пробила поміж ніг Ліндаль. Неймовірної краси гол забила англійка.

Відеоогляд матчу Англія – Швеція (гол Руссо з 1:21)

Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу Англії у півфіналі Євро-2022 над Швецією 4:0. Збірна Англії пробилась у фінал домашнього чемпіонату Європи.