З початку поєдинку наші дівчата не форсували подій, дозволяючи суперницям залишатися в боротьбі. Ривок українок на останніх хвилинах остаточно зняв усі питання.

Також у останньому поєдинку групового етапу наші дівчата зіграли проти команди Білорусі, де поступилися з рахунком 18:16.

До чвертьфіналу виходять по дві команди з груп. Україна, здобувши три перемоги із чотирьох, потрапила до чвертьфіналу з першого місця у групі.

У першому матчі плей-оф українки зіграють з першою командою групи D. Після двох матчів там попереду Франція та Японія – по дві перемоги. Матч 1/4 фіналу за участі жіночої збірної України відбудеться 7 жовтня. Початок – о 10:55.

Нагадаємо, що напередодні на чемпіонаті світу також стартувала наша чоловіча збірна. У двох поєдинках українці перемогли Тайвань та Румунію.