Жіноча збірна України здолала збірyу Чехії в рамках відбору до Олімпійських ігор-2024. Перед звитягою українки програла п'ять поєдинків, пише 24 Канал.

Варте уваги Четверта нагорода для "синьо-жовтих" на турнірі: українець здобув "бронзу" на ЧС-2023 з боротьби

Час взяти себе в руки

"Синьо-жовті" вибороли довгоочікуваний тріумф у кваліфікації. Збірна України вирвала перемогу 1:3 у представниць Чехії. Та от матч для нашої команди пройшов не гладко. Українки невдало провели перший сет, поступившись із відставанням у 13 очок, що могло сигналізувати про уже звичний фінал для нашої команди. Та от "синьо-жовті" зуміли зібратися та вирвати перемогу у другому сеті з мінімальною перевагою (25:23).

Наївшись впевненості українки продовжили прокладати шлях до свого дебютного тріумфу. У третьому "таймі" збірна України перехопила ініціативу у свої долоні, оскільки змогли здобути ще одну перемогу (25:18). А вже в четвертому сеті "синьо-жовті" розгромили чеських суперниць з перевагою в плюс 10 очок, забивши останній цвях у домовину опоненток.

Таким чином, збірна України здобула першу перемогу в кваліфікації до Олімпійських ігор-2024. Нагадаємо, що до першості, котра відбудеться у Парижі вийдуть лише дві кращі команди. України формують групу ще із 7 колективами, а саме із Мексикою, Чехією, Китаєм, Канадою та лідерами таблиці Нідерландами, Домініканською Республікою і Сербією.