Важливе прохання щодо комфорту

У стартовому матчі Євро-2022 проти Австрії англійські футболістки зіграли у білій формі. Такий вибір кольору екіпірування не надто влаштовує самих гравчинь.

За словами нападниці англійської збірної Бетані Мід, біла форма подобається їй та її партнеркам по національній команді. Але вона не є доцільною під час менструації.

Англійські футболістки попросили технічного спонсора збірної Nike змінити традиційний колір форми. Дівчат турбують не так футболки, як шорти білосніжного кольору. Що не надто зручно у такий жіночий період. Англійки сподіваються, що партнер схвально відреагує на їх прохання.

Щодо стартового матчу, то Англія святкувала мінімальну перемогу над Австрією 1:0. Єдиний гол у зустрічі забила якраз авторка коментаря Бетані Мід. Зробила вона це на 16-й хвилині поєдинку.

• Англія та Норвегія, яка теж потрапила у групу "А", стартували на чемпіонаті Європи зі звитяги. Норвежки розгромили Північну Ірландію – 4:1.
  • Наразі після першого туру Австрії та Північній Ірландії немає, чим похвалитись – бублики в активі.

До слова, 11 липня на футбольному полі якраз зустрінуться Англія та Норвегія. Початок матчу о 22:00 за Києвом. Нагадаємо, що Англія є господаркою футбольного свята. Матчі відбуваються на 10 стадіонах у 8 містах. Євро-2022 триватиме до кінця липня.