Знаменитий атлет захворів на COVID-19 у листопаді минулого року. Бувши затятим противником вакцинації, Сільвестр здався лише під загрозою втрати роботи, зробивши укол голландською вакциною Janssen за кілька тижнів до позитивного тесту.

До слова Фанати знову освистали росіянина Медвєдєва на Australian Open: цього разу через Джоковича

Чоллань надійшов до лікарні у тяжкому стані, його підключили до апарату штучної вентиляції легень. Утім, всі зусилля лікарів виявилися марними, і організм спортсмена не впорався з вірусом.

Чоллань останніми роками отримав скандальну популярність у себе на батьківщині як великий скептик вакцинації. Колишній спортсмен часто ділився "антиприщепними" постами на своїй сторінці у фейсбуці і одного разу пожартував у інстаграмі, що "зробив собі від коронавірусу укол горілкою". На фото була пляшка спиртного українського виробника.

Що відомо про Сільвестра Чоллання

  • На міжнародному рівні Чоллань перемагав на чемпіонаті світу у 1998 році у Санкт-Петербурзі у вправах на кільцях та на чемпіонаті Європи у 2002 році у Дебрецені.
  • Він тричі брав участь у Олімпійських іграх. 1996 року в Атланті Сільвестр завоював срібну медаль, а 2000-го став чемпіоном Ігор у своєму улюбленому вигляді програми.
  • Завдяки титулу олімпійського чемпіона Чоллань визнано спортсменом 2000 року в Угорщині. З 2010 року його ім'я має гімнастична школа в угорському місті Печ.