Несподівана поразка італійців

Наполі був явним фаворитом єврокубкової зустрічі. Однак щось пішло не за планом італійців. Хоча вже на першій хвилині матчу першими нулі на табло розмочили якраз господарі з Італії.

Цікаво Хет-трик за 30 хвилин: форвард Тоттенхема Кейн встановив рекорд Ліги конференцій

Неаполітанці розвели м'яч з центра поля та відразу побігли в атаку. Подача з флангу завершилась невпевненою грою голкіпера Спартака на виході. М'яч відскочив прямо під удар Еліфа Ельмаса, який ударом в один дотик прошив сітку воріт московського клубу – 1:0. Взяття воріт відбулось вже на 13-й секунді поєдинку.

• Центральний півзахисник Ельмас у новому сезоні вже встиг зіграти 8 поєдинків в усіх турнірах, у яких забив 2 голи.

Однак навіть такий швидкий гол не дозволив господарям святкувати перемогу у матчі. Повпливало на це і вилучення Руї, який побачив перед собою червону картку вже на 30-й хвилині. Весь другий тайм та ще 15 хвилин першого Наполі грало у меншості.

Суперник із Росії зрівняв склади після вилучення наприкінці матчу, коли рахунок був вже 1:3 на користь Спартака. У компенсований час італійці скоротили дещо перевагу, але цього було замало – 2:3 поразка Наполі.