Володимир Зеленський у фейсбуці опублікував допис, написавши, що Зозулю підтримує вся Україна.

Читайте також: Скандал з Романом Зозулею: чому фанати називають його нацистом і до чого тут Росія

Роман Зозуля, тебе підтримує не лише твоя команда, тебе підтримує вся Україна! Ти не тільки класний футболіст, ти справжній патріот, який любить свою країну та допомагає нашим військовим. Ми з тобою! Тисну руку!,
– написав Зеленський.

Також Зозулю підтримав його колишній клуб "Динамо". "Твій бійцівський характер і воля до правди та честі, патріотизм завжди були і залишаються головними чеснотами. Тебе ніхто і ніколи не зламає, правда на твоїй стороні. Романе, ми з тобою!", – йдеться у повідомленні київського клубу.

Що відомо про скандал? 15 грудня під час матчу Сегунди між "Райо Вальєкано" й "Альбасете" фанати команди-господарки вигукували образливі вигуки на адресу Зозулі, називаючи його нацистом.

Головний арбітр гри двічі зупиняв матч, а на другий тайм футболісти "Альбасете" відмовилися виходити. Поєдинок не було дограно.

Чому фанати "Райо Вальєкано" ображали Зозулю?

1 лютого 2017 року було оголошено, що Зозуля переходить у "Райо Вальєкано" на правах оренди. Перехід супроводжувався масовими протестами фанатів. Вони звинувачували Романа у зв'язках з ультраправими організаціями в Україні. Як приклад наводили його слова підтримки українській армії у війні на Донбасі.

Це цікаво: Фанати "Альбасете" визнали українця Романа Зозулю найкращим гравцем команди в жовтні

Самі ж фанати "Райо" належать до ультралівих організацій, частина з них воювала на стороні окупантів на Донбасі. Тож вони використовували проросійські ярлики, називаючи Романа Зозулю "неонацистом". Перехід гравця у "Райо" було зірвано.

Зважаючи, що трансферне вікно вже було закрито, ФІФА, як виняток, дозволила йому перейти в будь-який інший клуб, який грає за системою "весна-осінь". Влітку 2017 року Роман Зозуля перейшов до "Альбасете", за який виступає досі.

Дивіться відео: президент підтримав Романа Зозулю

Скандал довкола зозулі: хроніка подій