В матчі проти чилійців, щоправда, уругвайцям принаймні не довелось відігруватись. Суарес виконав соло у штрафному суперників і як на тарілочці доставив снаряд Перейрі, вінгер "Порту" не розгубився. Та музика на блакитних трибуна лунала не довго - 11 хвилин. Алексіс Санчес не забув, що на нього усе ще полює "Барселона", відтак завершення атаки обрав ефектне. Практично без замаху із носка і точно в кут. Могли чилійці сподіватись і на більше, та страж воріт "Лаціо" Фернандо Муслера був проти. 1-1, Чилі - лідер Групи С.

Така ж кількість очок - чотири і у збірної Перу. "Інки" залишили практично без шансів на чвертьфінал мексиканців. Гра на зустрічних курсах із величезною кількістю гольових моментів не могла не подобатись публіці. Чого лише варті дві спроби від перуанця Хуана Мануеля Варгаса, який двічі сколихнув каркас воріт Мексики.

Зрештою гол "інки" таки вродили. Паоло Герреро із Гамбурга опинився перед порожніми воротами, як видно на повторі на межі офсайду, але не у ньому. 1-0. У заключному турі групового етапу лідери квартету - Чилі та Перу зустрінуться між собою.