Збірна Уругваю у своєму стартовому матчі на "Копа Америка" не зуміла приборкати національну команду Перу. Більше того, Лос-Урус довелось рятуватись від поразки. Адже на 25 хвилині проґавили разючу контратаку, яку технічно завершив нападник німецького "Гамбурга" Хосе Паоло Гуерреро. Відігрались уругвайці на перші хвилині доданій до першого тайму.

У штрафному майданчику суперників відмінно зорієнтувався Суарес. Відразу ж подався в обійми до Форлана. І за іронією долі саме Дієго змарнував нагоду перехилити шальки терезів на користь "блакитних". Після перерви із надзручної позиції Дієго вистрелив над поперечиною. Могли втім здобути усі три очки і перуанці. Та після ударів Варгаса та того ж Гуерреро м'ячі прошмигнули поруч із стійками. 1-1 у підсумку.

За таких обставин в одноосібні лідери групи "С" вистрибнула збірна Чилі. Голи Паредеса та Відаля допомогли вказати на проблеми в обороні під час розіграшу стандартів і водночас з рахунком 2-1 перемогти команду Мексики. У другому турі мексиканці гратимуть проти Перу. Чилі – з уругвайцями.