Збірні команди України та Південної Кореї провели між собою спаринг в Іспанії 21-го березня 2019 року.

Тоді "синьо-жовті" здобули мінімальну перемогу завдяки голу Сергія Булеци. Українці на 5-й хвилині гри скористалися помилкою суперника в обороні й вивели атакувального півзахисника Булецу на ударну позицію. Сергій не схибив й приніс команді перемогу.

У тому матчі за збірну України U-20 в основному складі вийшли всі футболісти, які є на чемпіонаті світу в Польщі.

Поєдинок фіналу чемпіонату світу U-20 відбудеться у суботу, 15-го червня. Початок матчу, о 19:00. На шляху до фіналу "синьо-жовті" вийшли з групи, де обіграли США, Катар та поділили очки з Нігерією.

Це цікаво: Україну нарешті прорвало на чемпіонаті світу U-20: як збірна грала на попередніх першостях

В 1/8 підопічні Петракова вибили Панаму, у чвертьфіналі Колумбію, а в півфіналі – Італію.

Південна Корея вже програвала на чемпіонаті світу. Корейці на груповому етапі програли Аргентині, але перемогли Португалію та Південну Африку. В 1/8 Південна Корея здолала Японію, у чвертьфіналі по пенальті переграла Сенегал, а в півфіналі мінімально обіграла Еквадор.