Тим паче, що команда з "багатого берега" приїхала на турнір напіврезервним складом. Це не завадило “червоно-синім” двічі вразити ворота суперників.

Спочатку відзначився 21-річний форвард Хосе Мартінес. Згодом болівійці ще й почали втрачати людей. Ріверо лиш рукою зумів врятувати команду від неминучого голу. Вилучення та пенальті.

Покарання, щоправда, так і залишилося нереалізованим. Ще через кілька хвилин Болівія залишилася вдев'ятьох. Червоне світло побачив перед собою Флорес. Чисельна перевага костариканців урешті втілилася в другий гол. 19-річний Кемпбелл встановив остаточний рахунок - 2:0.

Таким чином Коста-Рика вийшла на друге місце турнірної таблиці Групи А. В останньому турі "червоно-сині" зіграють проти Аргентини.

Мессі та компанія на домашньому турнірі ще не перемагали. Відтак, втрата очок для "Альбіселесте" може завершитися справжньою катастрофою - невиходом до чвертьфіналу.