Уже на чвертьфінальній стадії цьогорічного турніру усі соки із фаворитів витиснули господарі штутгартського корту. Друга ракетка Франції Рішар Гаске був готовий скласти зброю у трьох партіях.

Та Флоріан Майєр занадто багато дозволив супернику у третій партії, подаючи вже на матч. Відтак, француз врятував сет на продовженні, а у двох заключних уміло скористався психологічною перевагою над суперником - 4-6, 4-6, 7-5 і двічі по 6-3.

Почин співвітчизника зумів підтримати перший номер гостей Гаель Монфіс, та сьома ракетка світу висів, як то кажуть, на волосині від поразки. У двох стартових партіях Філіп Кольшрайбер склав зброю лише на тай-брейку. А загалом протистояння тривало понад три години - 7-6, 7-6 і 6-4. Франція веде 2-0, врятувати матч німці спробують у парній зустрічі.