Бразилія – Україна 3:2 (36:38, 25:20, 21:25, 25:18, 15:11)

Збірна України з волейболу провела четвертий матч у відборі до Олімпійських ігор-2024 у Парижі. Суперником команди Угіса Крастіньша стала збірна Бразилії – 3-разові переможці Олімпіади які є господарями турніру, пише 24 канал.

Команда Угіса Крастіньша, попри шалений спротив, не змогла утримати перевагу над титулованим суперником та зазнала третьої поразки у драматичній перестрілці, де доля матчу вирішувалася на тайбрейку.

Перший сет став насолодою для фанатів волейболу. Суперники влаштували справжню зарубу, яка тривала 74 очко. Українці весь час наздоганяли суперника, і вперше змогли вийти вперед тільки за рахунку 28:27, "синьо-жовті" відіграли 9 сетболів та на своєму п'ятому таки забрали партію – 38:36.

Другий сет розпочався позитивно для України, "синьо-жовті" мали перевагу у рахунку 10:6, але господарі крок за кроком відігравали гандикап та завершили сет з перевагою у п'ять очок.

У наступній партії сценарій повторювався, Україна також була попереду 10:6, Бразилія наздогнала її у рахунку, але після 19:19 фінальний ривок вдався саме підопічним Угіса Крастіньша – 25:21.

Четвертий сет Бразилія взяла з комфортним рахунком 25:18 та перевела гру на тай-брейк. де зробила гандикап у 3 розіграші в першій половині партії та після переваги 6:3 ближче, ніж на 2 очки "синьо-жовтих" до себе не підпускала – 15:11.

Після такого результату Україна залишилася на шостому місці в турнірній таблиці групи А, до ОІ-2024 виходять команди, які посядуть перші два місця.