Англія – Україна 0:3

У італійському місті Орістано підійшов до завершення чемпіонат Європи з футболу IFCPF. Це європейська першість серед футболістами із наслідками ДЦП, пише 24 канал.

До теми Манчестер Сіті – Інтер: онлайн-трансляція фіналу Ліги чемпіонів

Участь у турнірі взяли вісім команд, в тому числі і збірна України. Формат турніру передбачав матчі на два тайми по 30 хвилин. Наша команда потрапила в групу до Ірландії, Німеччини та Шотландії, де виграла всі три матчі.

Це дозволило "синьо-жовтим" вийти у півфінал, де суперниками стала збірна Іспанії. Піренейців наша команда здолала з рахунком 4:2 і пройшла у фінал.

Там суперником України стала збірна Англії. Представники Туманного Альбіона також виграли всі матчі у групі у Іспанії, Нідерландів та Італії. У півфіналі ж збірна подолала Іралндію

У підсумку наші спортсмени впевнено здолали англійців у вирішальному поєдинку. Українці забили тричі і жодного голу не пропустили. Третє місце дісталось збірній Іспанії: