Жеребкування до Євро-2025 відбулося у швейцарському Ньйоні. У відбірковому циклі участь братиме 52 європейські збірні U-21.

Варте уваги Небезпечне становище та важка конкуренція: що очікує на Забарного у Борнмуті та які перспективи

Результат жеребкування

Збірна України, як завжди, потрапила на ненайлегший шлях. "Синьо-жовті" сіялись з другої корзини та потрапили до групи F. Там секстет зі збірною України сформують команди, такі як: Англія, Сербія, Північна Ірландія, Азербайджан та Люксембург.

У фінальній частині Євро-2025 участь візьме загалом 16 команд. Це Словаччина, яка є господаркою турніру, та ще 15 збірних, які виявляться найсильнішими у кваліфікаційному раунді. Зокрема, це 9 переможців груп, 3 команди, які стануть найкращими серед других місць, та ще 3, які виявляться переможцями плей-офф між рештою других місць. Росії у відбору до молодіжного Євро немає.

Результати у відборі до Євро-2021 майбутніх суперників України

  • Збірна Англії та України єдині, кому з цього секстету вдалось пробитись на найближче молодіжне Євро. Збірна "трьох левів" ще й зайняла першу сходинку в своїй відбірковій групі.
  • Сербії та Північній Ірландії зовсім трішки не вистачило, аби вийти у раунд плей-офф. Обидві команди у своїх групах зайняли треті місця. До речі, серби у відборі боролись разом з українцями, які їх і випередили.
  • Щодо Люксембурга та Азербайджана, то вони були аутсайдерами своїх груп, що ймовірно буде у майбутньому також. Перші зайняли останнє місце в групі, одного разу тільки зігравши внічию. А другі зайняли передостаннє місце в групі, двічі здолавши Естонію, яка у відборі жодного бала не набрала.