Зранку у день матчу тренерський штаб "синьо-жовтих" на чолі з Сергієм Ребровим визначився із заявкою на майбутню гру. В остаточний список потрапили 23 футболісти.

Читайте також Ексфутболіст збірної виділив футболістів, які можуть принести Україні перемогу над Мальтою

Капітан не потрапив у заявку

Із тих футболістів, які перебували у таборі збірної України та готувалися до матчу до заявки не потрапив Тарас Степаненко. Причини наразі не названі. На передмачевій пресконференції Сергій Ребров говорив, що всі гравці здорові.

Нагадаємо, що після гри з Північною Македонією склад збірної залишили Руслан Маліновський, який має перебір жовтих карток, та Сергій Кривцов – у нього пошкодження.

Заявка збірної України на матч із Мальтою

1. Георгій Бущан, 2. Юхим Конопля, 3. Богдан Михайліченко, 4. Олександр Сваток, 5. Сергій Сидорчук, 6. Єгор Назарина, 7. Георгій Судаков, 8. Олександр Піхальонок, 9. Роман Яремчук, 10. Михайло Мудрик, 11. Артем Довбик, 12. Анатолій Трубін, 13. Ілля Забарний, 14. Віталій Буяльський, 15. Назарій Русин, 16. Віталій Миколенко, 17. Олександр Зінченко, 18. Владислав Ванат, 19. Денис Попов, 20. Олександр Зубков, 21. Олександр Караваєв, 22. Микола Матвієнко, 23. Дмитро Різник.

Заявка збірної України на гру з Мальтою
Заявка збірної України на гру з Мальтою / УАФ