22 лютого українська федерація написала звернення до уболівальників та журналістів, які залишились незадоволені виступами нашої збірної у цьому сезоні. Та ще й головний старт сезону чемпіонат світу-2023 закінчився без нагород для України.

Варто прочитати "Не принижуйте": біатлоністка з України жорстко порівняла фанатів, які ллють бруд, із росіянами

"Ми закликаємо всіх утриматися від образ та хейту на адресу наших спортсменів"

ФБУ закликала фанатів та представників ЗМІ не хейтити біатлоністів за результати у сезоні, який відбувається на фоні війни в Україні. Федерація готова взяти на себе цю критику уболівальників та відкрито поговорити щодо виступів та результатів у поточному сезоні.

У федерації запевнили, що жорсткий хейт не допоможе біатлоністам вистрибнути на п'єдестал, а лише зменшить їх віру у себе та свої сили.

Цікаво, що нещодавно Анастасія Меркушина теж зачепила тему критики. Вона попросила не переходити на особисті, аби не перетворюватись за росіян, які говорили те ж саме у сторону біатлоністів. Меркушина-старша заступилась за свою молодшу сестру Олександру та розповіла, яку критику вважає конструктивною.

Заявка Федерації

"Ми всі вже рік живемо у війні. І, звісно, це відображається на емоційному стані кожного. Як уболівальників так і спортсменів. Кожен з нас веде свою боротьбу і у кожного вона важлива. Наша стабільність та процвітання теж залежить від кожного.

Ми поважаємо усіх вболівальників та журналістів, але так само просимо з повагою ставитися і до наших біатлоністів. Ми, як Федерація Біатлону України, готові до вашої критики та емоційних реакцій. Ми готові з вами відкрито дискутувати щодо виступів та результатів на міжнародних аренах або щодо майбутнього нашого біатлону. Зі свого боку ми також проводимо роботу з нашими спортсменами стосовно професійного підходу у роботі поза змаганнями та тренуваннями,
– написала пресслужба ФБУ.

Але ми закликаємо всіх утриматися від образ та хейту на адресу наших спортсменів. Ваше бажання бачити біатлоністів на п’єдесталах зрозуміле і воно є спільним для усієї біатлонної родини. Проте ваші надто емоційні висловлювання не принесуть користі. А персональні образи та звинувачення лише нашкодять.

Кожен може помилитися. Кожен може піддавшись емоціям, висловитися гостро. У кожного бувають злети і падіння. Емоційний стан спортсмена так само важливий як і фізичний. Тому давайте берегти один одного заради спільних досягнень. І давайте пам’ятати що ми всі одна велика біатлонна родина.

Наші біатлоністи підіймають прапор країни Україна, в якій ми всі з вами живемо, за яку ми всі уболіваємо та чекаємо Перемоги!", – йдеться у заяві.