Васильков: Шевченко багато в чому відрізнявся від Фоменка

У розмові Микола Васильков розповів про особливості колишнього наставника збірної Андрія Шевченка. Тренер багато часу приділяв індивідуальним розмовам із футболістами. Якщо його хтось не влаштовував, то пояснював усе до найменших деталей.

Цікаво дізнатись Раніше його відсіяли: екснападник збірної назвав ім'я футболіста, якого бракувало у грі України

Шевченку вдавалось виводити на розмову навіть мовчазних гравців, якими є Віктор Циганков та Володимира Шепелєв. Андрій Миколайович поступово зробив так, що усі футболісти збірної висловлювали свої думки.‎

Колишній пресаташе головної команди країни розповів, що команда досі грає у стилі володаря "Золотого м'яча" – контроль м'яча, трикутник у центрі, ромби, виходить в атаку через пас, а не навісами. У Петракова більш оборонний стиль гри та поступово підпускає до команди гравців молодіжних збірних.

"Шевченко багато уваги приділяв тактиці"

Також Васильков розповів про відмінність роботи Шевченка з Михайлом Фоменком. Останній дуже багато уваги приділяв теоретичним завданням, які за тривалість могли затягуватись на декілька годин. Не усі футболісти витримували такий підхід тренера, тому траплялись курйозні ситуації. колишній захисник Динамо Євген Хачеріді засинав на таких теоріях Фоменка у збірній.

Не знаю, як Петраков, але Шевченко багато уваги приділяв тактиці, вона була на першому місці – спочатку коротка теорія, а потім відразу практика на тренуваннях.‎ Цим Шевченко багато в чому відрізнявся від Фоменка, теоретичні заняття якого займали дві – три години. Хачеріді під час теорій постійно засинав, бували такі випадки,
– розповів Васильков.

До слова, Фоменко очолював "синьо-жовтих" у період із кінця грудня 2012-го по 30 червня 2016-го.

Статистика Хачеріді у збірній Україні

  • Євген Хачеріді вже давно не отримує виклик у збірну України. Востаннє захисник був у заявці головної команди країни ще у вересні 2019 року у грі проти Словаччини, але просидів увесь матч на лаві запасних.
  • На футбольне поле виходив у поєдинку проти Саудівської Аравії (23 березня 2018 року). Наразі 34-річний футболіст перебуває без клубу. Останньою командою гравця було брестське Динамо.
  • В активі Хачеріді 51 матч за українську збірну, у яких захисник забив 3 голи.